43 ahşap paletle bu kadının ne yaptığına bir göz atın

76554
- Advertisement -

Her şeyin şekillenmeye başlayacağı bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Bu aşamada bir gün önce yapılan boyanın mutlaka iyice kurumuş olması gerekiyor. Aksi halde, projeye devam ederken boyası bozulmuş paletlerle uğraşılması gerekilebilir. Zeki bir kadın olarak, projenin tamamı için kaç palete ihtiyacı olduğunu biliyordu ve teras için 20 palet kullandı.

Teras tamamlandıktan sonra çitin, bankların ve masanın yapılması 23 palete daha mal oldu ve bununla birlikte toplam 43 palet kullanılmış oldu. Her şeyin estetik açıdan daha hoş ve rahat görünmesini sağlamak için de bazı sevimli yastıklar ekledi. Bunlarla birlikte, yapmak istediği o yaz esintili projeyi tamamlamış oldu.

advertisement

Nihai sonuca baktığımızda, muhteşem göründüğünü ve orada biraz zaman geçirmenin kesinlikle rahatlatıcı olacağını söylemeliyiz! Beyaz rengin verdiği ferahlık duygusu ile yazı çağrıştıran renklerdeki yastıkların ve diğer aksesuarların etkisiyle, sanki deniz kıyısında bir yerdeymiş gibi keyifli zaman geçirmek muhteşem olacaktır.

Sizin de elinizde fazladan ahşap paletler var ve bunlarla ne yapacağınızı bilmiyorsanız, arka bahçeniz, terasınız veya balkonunuz için modern ve keyifli hissedeceğiniz oturma alanları yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ahşap paletler, zımpara makinesi, boya ve yastıklar! Yalnızca dört malzeme ile ortamın nasıl da bambaşka bir havaya bürüneceğini keşfetmek istemez misiniz? Üstelik bu tarz bir alan için kocaman bir bahçeye sahip olmanız da şart değil! Yeriniz küçükse, toplamda 4 ahşap paletle bir oturma alanı ve bir de mini sehpa yapabilirsiniz.

Bunu beğendiyseniz, Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşın!

- Advertisement -