96 yaşındaki bu kadın i̇çi göz kamaştıran evini satıyor!

78979
- Advertisement -

Dış görünüşün her şey olduğunu iddia edenler, burada mısınız? Çünkü bu tezinizin aksini ispat edecek bir durumla karşınızdayız. Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz evin, dışarıdan pek öyle görünmeyebilir, ancak ön kapısından adım attığınızda ağzınız açık kalacak! Çevredeki diğer evlerle uyumlu ve dışarıdan oldukça sıradan gözüken bu evi özel kılan şeyi görünce epeyce şaşıracaksınız.

Bu mülk yetmiş yıl önce inşa edilmiş ve önünden geçerken normal bir ev gibi görünüyor. Ev sahibi, bakımının giderek zorlaştığını anlayınca evi satmaya karar veriyor.

advertisement

Bu ev, yaşlı sahibi tarafından oldukça seviliyor. Yaşlı kadının bu evi yıllar boyunca ayakta tutmak için ne kadar çaba harcadığına inanamayacaksınız. Emlakçı da eve bizzat baktığında oldukça şaşırıyor! Mobilyalar, dekorasyonlar, her şey asil bir görünüme sahip ve sahibinin enfes zevkine uyacak şekilde özenle seçilmişti. Bu ev, lüks bir iç mekanı kamufle eden sade bir dış cepheye sahip gizli bir mücevher olarak karşımıza çıkıyor. Bir inciye benzetebileceğimiz bu evin iç mekan fotoğraflarına bakarken, tüm o mobilyaların ve dekorasyonun içinde zamanda bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yüzden, her bir fotoğrafa dikkatlice bakıp, arkasındaki hikayeleri ve tarihi dönemi de düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü hepsi tarihin belli bir dönemini yansıtan bellek mekanları gibi gözüküyor!

İçeriden nasıl göründüğünü görmek için sabırsızlandığınıza bahse gireriz. Muhteşem bir ev turu için sonraki sayfaya tıklayın!

- Advertisement -