Neden Klozet Kapağının Altına Kırmızı Bardak Koyulur?

166450
- Advertisement -
Pinterest

4. İdrarı Ölçmek

Kalp rahatsızlığı veya şeker hastalığı olanların gece veya gündüz ne kadar idrara çıktıklarını takip etmeleri gerekebilir, bu nedenle klozetin altına kağıt veya plastik kırmızı bir bardak koymak, sadece kendilerini rahatlatmaktan ziyade idrarlarını izlemek için bir hatırlatma görevi görebilir.

5. Genç Erkek Çocukları Eğitmek

Hiç genç bir çocuğu, tuvaletlerini yapmadan önce klozet kapağını kaldırması için eğitmeyi denediniz mi? Bu tam bir kabustur. Ancak oturağın altına kağıt bir bardak konulduğunda çocuğunuz oturamaz veya klozeti hedef alamaz. Bu nedenle, tuvaletini yapmadan önce kaldırmak için için bir hatırlatma görevi gören bardağı çıkarmak zorunda kalacaktır.

advertisement

6. Uyurgezerleri Uyandırmak

Nadir olsa da bazı insanlarda uyurgezerlik olabilir. Bu insanlar tuvalete çıkarken bile uyuyabilirler. Eylemleri üzerinde hiçbir kontrolleri olmadığı için güçlü sesler bu insanları uyandırabilir. Bu nedenle, uyurgezer kişi oturmaya çalıştığında, klozet kapağına yerleştirilmiş kırmızı bardağı yerinden çıkarabilir. Sonuç olarak, yüksek sesli ses onları uyandıracak ve üstlerini ve etrafı kirletmelerini önleyecektir.

7. Tuvalet Temizlik Görevlilerini Uyarmak

Umumi bir tuvaletteyseniz, temizlik personelini kağıt kalmadığı konusunda uyarmak için klozet kapağının altına bir kağıt bardak koyun. Bunu, tuvaletlerinin bozuk olduğunu ve bir tesisatçıya ihtiyaç duyduğunu bildirmek için de kullanabilirsiniz.

Diğer Şeyler

Tuvalete kırmızı bir bardak koymak akıllıca bir hiledir. Ancak, yalnızca kırmızı bir bardak kullanmanız gerekip gerekmediği konusunda kafanız karıştıysa, endişelenmeyin. Kırmızı kap sadece bir renk kodu olarak yardımcı olabilir. Buna karşılık, elinizdeki herhangi bir kağıt veya plastik bardağı da yerleştirebilirsiniz.

- Advertisement -